HAKKIMIZDA

2009'dan beri hizmet sektörünün önemli alanlarında faaliyetler gösteren İzinde Turizm kurucuları turizm, vize, eğitim, organizasyon ve kongre alanlarında yapmış olduğu girişimlerle Türk ekonomisine katkılar sağlamaktadır.

Gelişen teknoloji yatırımlarıyla faaliyetlerini 2018 yılında tek bir çatı altında birleştirerek, turizm ve hizmet sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerine devam eden İzinde Turizm; İzinde tur, İzinde Danışmanlık, Kariyer Zirveleri, Liderler Kampta  markalarıyla da; kuruluş misyonu olan "kusursuz hizmet" prensibi ışığında büyümeye devam etmektedir.

İzindeTurizm Seyahat Acentesi 9 yıllık deneyimi, uzman kadrosu ve kaliteyi hedefleyen ilkeleriyle misafirlerimizin güvenini kazanarak tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Turizm ve organizasyon konusundaki yaratıcı yaklaşımlarımızı ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak arzusu ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

İzindeTurizm olarak; ister yurt dışında ister yurt içinde tatil yapacak olanların ya da gezecek olanların ilk aklına gelen ‘‘ucuz tatil/gezi nasıl bulurum?’’ sorusuna “En Uygun Fiyat, En Kaliteli Hizmet” sloganımızla cevap vermek istiyoruz. 

Ankara’nın en iyi tur operatörü ve seyahat acentesi olmayı hedefleyen İzindeTurizm; yeni hayaller ve yeni organizasyonlarda sizlerle birlikte olmaktan gurur duymaktadır.